Interior Concierge

HomeInterior Concierge

Interior Concierge w TiMarc to usługa, która jest indywidualnie dobierana i doprecyzowywana pod każdego Klienta.  W jej ramach osobiście prowadzimy projekt wnętrz w wersji maksymalnie rozszerzonej, wyłącznie z użyciem materiałów najwyższej jakości. Prace wykonawcze prowadzone wyłącznie przez ekipy współpracujące z biurem projektowym TiMarc, dzięki czemu zapewniamy doskonałą jakość wykonania. 

Nielimitowana i osobista opieka projektowa

Koordynujemy prace projektowe od dnia rozpoczęcia realizacji projektu do dnia ich zakończenia i dostarczenia ostatniego elementu wyposażenia wnętrz. Sprawujemy osobisty nadzór nad prawidłowością wykonywanych prac zgodnie z księgą projektową.

Dobór wszelkich materiałów

Organizujemy i zapewniamy logistykę prywatnych zakupów, a także sprawujemy nadzór nad prawidłowością przebiegu zamówień materiałów. Spotykamy się z Państwem w studiu wyposażenia wnętrz podczas prywatnego zarezerwowanego wyłącznie dla Państwa czasu. Na życzenie zorganizujemy pokaz proponowanych w projekcie materiałów w miejscu dogodnym dla Państwa.

Dbałość o budżet

Negocjujemy indywidualne warunki cenowe z uwzględnieniem długoletniej współpracy z poszczególnymi dostawcami i podwykonawcami. Sprawujemy nadzór nad budżetem projektu zgodnie z ustalonymi z Państwem założeniami.

ZAMÓW WYCENĘ

  color
  https://timarc.pl/wp-content/themes/maple/
  https://timarc.pl/
  #c1c1c1
  style2
  paged
  Loading posts...
  /home/fuwdglm/timarc.pl/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  yes
  yes
  off
  on
  off